ПравилаПравила   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы  Репутация пользователейРепутация  ПрофильПрофиль  Напоминание пароляЗабыли пароль?   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения    РегистрацияРегистрация  ВходВход

Вечірка "CTAH" 25.04.2003 @ "Zair"

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов PsyShine -> Mind Gathering
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Alienatix
psyshine.org.ua


Зарегистрирован: 05.02.2003
Сообщения: 5563
Откуда: Kyiv, Ukraine
Репутация: 145.1
голосов: 66

СообщениеДобавлено: Ср Май 28, 2003 7:02 pm    Заголовок сообщения: Вечірка "CTAH" 25.04.2003 @ "Zair" Ответить с цитатой

Через непередбачену затримку з друком флаєрів, ми не встигли розповсюдити їх 19 квітня. Флаєра опинилися на Прорізній лише в неділю увечері. Отримавши чимало питань на e-mail, хочу дещо розтлумачити.

Перш за все, я з повною відповідальністю підтверджую, що роздрукований вами на будь-якому принтері (в тому числі і на чорно-білому) флаєр на звичайному папері є дійсним та дає право на вхід до клубу за 25 грн.

Ціна 40 грн. без флаєра не повинна нікого засмучувати. Ця сумма встановлена не для вас, а для абсолютно лівих людей, що заїзджають в "Заїр" іноді, які не їдуть спеціально на нашу вечірку. Будь-хто з вас, навіть не маючи змогу роздрукувати флаєр або знайти час для того, щоб дістати його протягом тижня, без зайвих труднощів зможе отримати флаєр безпосередньо перед початком вечірки перед входом в клуб. Здається ще не було ситуації, коли б ми залишили поза увагою прохання поділитися флаєром. Тому не переймайтеся зайвий раз, а краще добре перепочиньте перед вечіркою - ви потрібні нам в чудовому стані! ;)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
shockich



Зарегистрирован: 28.05.2003
Сообщения: 41
Откуда: Севастополь, Киев
Репутация: 51.9

СообщениеДобавлено: Ср Май 28, 2003 7:04 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я бы очень хотел поприсутствовать на вечеринке, но поймите меня правильно, каждый раз, когда я появляюсь в Ирпене, у меня такое ощущение, что я не вернусь оттуда целым или что ещё хуже живым. Докажите мне обратное и я приду на вечеринку.
Кто гарантирует безопасность и угомонит местных быков?
Этот вопрос волнует не только меня.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Alienatix
psyshine.org.ua


Зарегистрирован: 05.02.2003
Сообщения: 5563
Откуда: Kyiv, Ukraine
Репутация: 145.1
голосов: 66

СообщениеДобавлено: Ср Май 28, 2003 7:05 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Не хочу бути голослівним, тому відповім, спираючись на факти. Так, справді, Ірпінь навряд чи можна віднести до когорти найбільш розвинутих міст в плані прийнятності різного роду альтернативних культур, в тому числі і музичних. В самому "Заїрі" відбуваються переважно стандартні дискотеки, які відвідують досить різні люди, незавжди налаштовані позитивно. Але зауважте, що клубним днем у них вважається субота. Ми ж робимо вечірку саме в п'ятницю, коли "Заїр" відвідує надто мало місцевих "клаберів". Другий фактор - ціна на вхід без флаєра, про яку я вже казав. Для так званого "бика", звикшого платити за вхід на стандартну заїрівську дискотеку від 5 до 15 грн. (максимум) сума в 40 грн (до того ж за якусь невідому музику) є потужнім стримуючим фактором. Адміністрація клубу, до речі, відразу ж попередила, що за умов такої цінової політики до нас ніхто не завітає з місцевих. В самому ж Ірпіні флаєри не розповсюджуються. Гадаю, що незайвим буде повідомити, що в Ірпіні також є і місцеві справжні любителі трансу, які із задоволенням відвідують наші вечірки і нічого спільного з "биками" звісно не мають. В клубі працює вишколена команда охоронців, які в жодному разі не допустять будь-яке зазіхання на недоторканість вашої особи. Крім того, ми намагаємося здійснювати власний фейс-контроль.
І нарешті, звернемося до досвіду попередніх двох проведених нами в "Заїрі" вечірок. Тут я надаю слово тим, хто відвідав їх - нехай скажуть, чи траплялися в них якісь неприємні сутички з місцевими жителями. Чи були ті самі "бики" на танцполі? Чи заважало щось розповсюдженню тієї самої теплої дружньої атмосфери, до якої ми прагнемо кожного разу? Я ж можу тільки сказати, що не маю жодних повідомлень про такі випадки, і маю надію, що вони не трапляться в майбутньому (тьху три рази, щоб не наврочити :)).

Якщо ж дивитися на підняте питання глобально, то звісно, що 100-відсоткову гарантію вашої безпеки не може надати жодна людина, інстанція, або ж сам Всевишній. Якщо має щось статися, то воно станеться будь-де, навіть в Києві, навіть за 2 кроки до порога вашої рідної оселі. Але пам'ятайте, що багато залежить від вас самих - вашого настрою, сприйняття і звісно ж - вашого СТАНУ.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Alias
Chillimanjaro


Зарегистрирован: 28.05.2003
Сообщения: 846

Репутация: 29.4
голосов: 10

СообщениеДобавлено: Ср Май 28, 2003 7:05 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Товариш начальник Натікс :))) та інше шановне панство, докладую: жодного разу я із дружиною в "Заїрі" проблем з місцевими биками (а також з іншимою великою рогатою худобою) не мали! :) Наскільки я знаю, Lorenzo та його дружина - також.
Шокіч, годі жалітися - краще спробуй втретє, на цей раз усе має пройти успішно :)

ЗІ: Дивне відчуття викликає те, що цей топік пишеться українською... :) Незвично якось для зазвичай російськомовного Psyshine'у... :))
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
redjay
G.E.G.


Зарегистрирован: 28.05.2003
Сообщения: 2932

Репутация: 218.2
голосов: 27

СообщениеДобавлено: Ср Май 28, 2003 7:06 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я вiд усiх таврiйськiх хлопцiв щиро вiтаю столицю з вечiркою, з великим задоволенням подивлюсь на ваши вiдгуки про стан партi, на жаль сам приiхати не змогу - у криму вечiрка 26го квiтня!
to shockich - не давай волi сумнiвним думкам - ноги в руки - та бiгом до електропотягу на iрпень 8), з паном натiксом знайом трошки, тiльки по форуму, але вважаю що хлопець знае, що робити!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Alienatix
psyshine.org.ua


Зарегистрирован: 05.02.2003
Сообщения: 5563
Откуда: Kyiv, Ukraine
Репутация: 145.1
голосов: 66

СообщениеДобавлено: Ср Май 28, 2003 7:06 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дякую за побажання. Маю надію, що вечірка виправдає сподівання. Залишилося лише добре виспатися, бо підготовка все ж таки відняла немало енергії, та я не сумніваюся, що вона повернеться протягом ночі з 25 на 26 квітня ;)
Чекаємо всіх, кому близькі наші погляди на сучасний транс та концепцію проведення вечірок, а також тих, хто ось вже три роки час від часу відвідує PsyShine.

Відгуки та матеріали про "СТАН" ви зможете переглянути вже на повністю оновленому сайті чрез деякий час після вечірки.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Alienatix
psyshine.org.ua


Зарегистрирован: 05.02.2003
Сообщения: 5563
Откуда: Kyiv, Ukraine
Репутация: 145.1
голосов: 66

СообщениеДобавлено: Чт Май 29, 2003 1:15 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Після значної перерви через технічні роботи на форумі, хочу підбити деякі підсумки щодо вечірки.

Прикро, але переважна більшість очікувань не здійснилася. На те було чимало причин, але напевно головна з них - це те, що мабуть 25 квітня - то була не наша ніч. Збіглося багато обставин, через які "СТАН" суттєво відрізнявся від своїх попередників "Tune in" та "Flashback". Але будь-який результат, все одно результат, я так вважаю.

Організатори, не зважаючи на різноманітні фактори, виконали всі свої обіцянки. Хоча людей було надто мало, ми намагалися виправдати надії. Усі заявлені діджеї відіграли свої сети. Особлива щира подяка dj Sen-Sor'у, який приїхав грати, не дивлячись навіть на застуду та погане самопочуття. "Шоу-біржа" як завжди забезпечила високоякісний потужній звук, хоч ми й не змогли застосувати його на всі 100 відсотків. Велика подяка всім дизайнерам та помічникам, що створили чудовий вигляд на танцполі. В чілауті також було обіцяне відео, яке в дійсності заслуговувало на більшу аудиторію глядачів.

На жаль, адміністрація клубу повелася з нами, м'яко кажучи, не зовсім шляхетно. В результаті в клубі опинилося чимало зайвих місцевих людей, які аж ніяк не сприяли покращенню загальної атмосфери вечірки. Хоча я переконаний, що їх присутність була помітна саме через відсутність з невідомих причин багатьох людей, що звичайно із задоволенням відвідують наші паті.

Але маємо те, що було в дійсності. Ще раз хочу подякувати всім, хто допомагав здійснити "СТАН", а особливо тим, хто відвідав цю вечірку. Все робилося саме для вас, тому я не вважаю, що зусилля були витрачені марно.

Прикро, але вечірка завдала мені серйозних фінансових збитків. Тому в найближчому осяжному майбутньому PsyShine припиняє свою активну діяльність з організації вечірок. Маю надію, що знайдуться люди, які зможуть влаштувати якісні паті найближчим часом, аби ви не сумували за гарною музикою :)

Усього найкращого!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов PsyShine -> Mind Gathering Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах