ПравилаПравила   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы  Репутация пользователейРепутация  ПрофильПрофиль  Напоминание пароляЗабыли пароль?   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения    РегистрацияРегистрация  ВходВход

"Pala Tribe" (07.02.2004, @ Utopia by PsyShine)
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов PsyShine -> Psy trance / Chillout Parties in Ukraine
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Alienatix
psyshine.org.ua


Зарегистрирован: 05.02.2003
Сообщения: 5563
Откуда: Kyiv, Ukraine
Репутация: 145.1
голосов: 66

СообщениеДобавлено: Ср Фев 04, 2004 11:55 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Сьогодні після роботи забіг в "Арку CD" перед закриттям - не знайшов жодного нашого флаєра. Невже за день все розхватали? Піпли, величезне прохання - беріть рівно стільки флаєрів, скільки вам потрібно і тільки якщо впевнені, що підете на нашу вечірку. Не треба брати пачками, а якщо вже взяли кілька, то будь ласка давайте їх тільки тим людям, яких би хотіли бачити 7 лютого поряд із собою.

Якщо є будь-який принтер - роздруковуйте, не бійтеся, у вас не буде жодних проблем на вході.

І ще. Я вже давно хочу сказати. Якось так склалося, що останнім часом я не бачу на вечірках досить багато старих тусовщиків, та навіть і не дуже старих. Дуже багато нових обличь - і це чудово! - але все ж таки хочеться побачити і тих, хто був поруч 1-3-6 років (!) тому назад. Життя йде вперед, часи змінюються і колись завзяті тусовщики стають солідними дядями і тьотями :) Але я впевнений, що для багатьох з них ще й досі музика не є порожнім словом, а тим більше - музика транс. Було б чудово, якби всі ми знову зібралися разом, відчули себе справжнім плем'ям, нехай хоч і трохи утопічним, але ж і вечірка називаєтся - "Pala Tribe"! ;))

До речі. Оголошується міні-конкурс. Хто дасть найзмістовніше пояснення назви нашої вечірки, отримає від PsyShine на паті безкоштовно склянку натурального ароматного соку! ;)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Alienatix
psyshine.org.ua


Зарегистрирован: 05.02.2003
Сообщения: 5563
Откуда: Kyiv, Ukraine
Репутация: 145.1
голосов: 66

СообщениеДобавлено: Чт Фев 05, 2004 2:17 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Виникла суперечлива ситуація з приводу дизайна вечірки, яку я вважаю за потрібне прояснити, аби не виникало незрозумілих образ, претензій і звинувачень.

Отже, ті, хто вже побував в клубі "UTOPIA", напевно відмітили, що його приміщення містить в собі загальне дизайнерське оформлення, а саме - на танцполі розписані флюрофарбами стіни з різними сюжетами, оригінально сплетені нитки, намальовані деякі зображення з банерів, оформлений також і чілаут. Подивіться на фото з двох останніх вечірок - ви побачете, про що йдеться.

Напевно багато кому з вас відомо (а кому досі невідомо, то я доводжу до відома), що все це зроблено на замовлення клубу силами дизайнерів H.K. Fluorescent. Цей дизайн статичний, тобто він в клубі постійно і на всіх вечірках.

Ми, коли приступили до організації своєї вечірки, вирішили внести по можливості свою концептуальність в дизайн, який би відповідав духу нашої паті. За реалізацію цієї мети взялися наші дизайнери, які і вказані на флаєрах - OKS, Lava D-Sign і Oswald. Вони мають власні ідеї і працюють над їх втіленням.

Але, як мені стало відомо сьогодні, адміністрація клубу наполягає, щоб до 7 лютого H.K. Fluorescent обов'язково доповнили існуючий дизайн "нитевыми сплетениями и конструкциями по залу".

Ми вважали за очевидне, що фраза на флаєрі "Дизайн забезпечують" стосується саме дизайну вечірки, а не цілковито дизайну клубу.

Саме до сьогоднішнього дня H.K. Fluorescent участі в оформленні дизайна для нашої вечірки не приймали, тому на флаєрі вони не вказані, і їх образа на мене не зовсім зрозуміла. Тим більше, що я радив Сергію написати в цей топік про те, що дизайн клубу робили вони, коли це питання виникло вперше.

Ситуація досить неприємна. H.K. Fluorescent проти власної волі вимушені до нашої вечірки додати елементи свого дизайну. Власне ми цього не потребуємо, але якщо адміністрація все ж таки захоче прикрасити клуб, нічого не вдієш. Флаєра вже надруковані і розширити список дизайнерів неможна. Разом з тим, ми не хочемо видавати чуже за своє, але ж безглуздо підписувати, де наш дизайн, а де не наш.

Взагалі проблема може здатися надуманою, але, отримавши лист від H.K. Fluorescent, я зрозумів, що для них це є дійсно проблема, хоча я і запевняв, що їх авторство на оформлення клубу ніхто не ставить під сумнів.

Отже, якщо нічого не зміниться, то цілком можливо на вечірці буде присутній дизайн як від тих, хто вписаний у флаєра, так і від H.K. Fluorescent.

Сергій, якщо в тебе є якісь доповнення чи зауваження, будь ласка напиши. Я хочу сподіватися, що тепер всім все зрозуміло, а отже неочікуваний конфлікт вичерпаний. Дякую.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
shockich



Зарегистрирован: 28.05.2003
Сообщения: 41
Откуда: Севастополь, Киев
Репутация: 51.9

СообщениеДобавлено: Вс Фев 08, 2004 2:41 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

вот тут Acid Sonic передаёт привет от рыбок
а Psoi смотрит на носорога
Розовый Натикс создает нам отмосферу для отдыха
Защёл Шурикан с Orbaloм
пожалуй хватит
_________________
Тот, кто делает из себя зверя
избавляется от боли человеческой.
--Dr. Johnson
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
defi_x



Зарегистрирован: 25.01.2004
Сообщения: 78
Откуда: Zimbabwe
Репутация: 40.5

СообщениеДобавлено: Вс Фев 08, 2004 2:33 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

пати удалось на славу, да... музыка, люди, атмосфера - все смешалось в такой себе гремучий коктейль.

я так и не попал в чилл-аут, так что насчет видео и музыки там не скажу - не видел :) но что мне непонятно - танцпол обвешан по периметру (по кругу) кучей разных световых примочек. так почему же вся эта светотехника использовалась так скудно? то строб ненадолго включат, то цвет - а потом глухо..
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
goa_wert
Chillimanjaro


Зарегистрирован: 05.02.2003
Сообщения: 2473
Откуда: Kiev-Troja
Репутация: 264.6
голосов: 20

СообщениеДобавлено: Вс Фев 08, 2004 3:44 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Да скудновато там использовали светотехнику. А в чил аут ты зря не попал. Видео там не удалось, зато сеты УХ какими были!!!
Мне на этой пати хотелось одновременно находиться и на главном и в чилле :)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
chirik



Зарегистрирован: 31.10.2003
Сообщения: 964
Откуда: Kyiv
Репутация: 75.8
голосов: 17

СообщениеДобавлено: Вс Фев 08, 2004 7:07 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Да можно смело сказать что пати удалась. И наплясался вволю и приятно отдохнул в чиле. Правда немного нагружали бритые дядьки с татуировками и под скоростями но это только маленький минус и он не смог перебить всех громайднеших плюсов вечирины. Ждём фотосесию.

ЗЫ:Огромный респект психаделическим рыбам =)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sonya



Зарегистрирован: 02.06.2003
Сообщения: 126

Репутация: 43.7

СообщениеДобавлено: Пн Фев 09, 2004 11:17 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Большое спасибо всем тем, кто принимал участие в створенни чудовойи вэчиркы!!! Особлыва подяка to Натикс за то, што таки дочекався и додержал одну, точнее две штучки! :)
Вопщем всё понравилось - мьюзик, новый клюп, дизайн, реглан з зэлэным марсианином попереду :)
...конечно не без быкуватого типа людей и забитого до отвала боями, а не гёрлами женского туалета...Но это всё фигня по сравнению с полученным позитивом!!!
to Ali: зря за подаруночком не прыйшов! :)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
ali



Зарегистрирован: 05.02.2003
Сообщения: 166
Откуда: Киев
Репутация: 55.4

СообщениеДобавлено: Пн Фев 09, 2004 3:23 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ну я мог подъехать на инвалидной колясочке и посидеть в уголке - посмотреть бессознательным взглядом на все происходящее, но в момент проведения вечеринки спал безмятежным сном младенца
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Cyber_Atlant



Зарегистрирован: 03.06.2003
Сообщения: 368
Откуда: Киев (если честно Марс)
Репутация: 92.5

СообщениеДобавлено: Пн Фев 09, 2004 6:22 pm    Заголовок сообщения: Да все здорово!!! Ответить с цитатой

Вечірка була дуже гарна!!! :-) Музычка была просто ураган, приходилось даже держать руками свою "крышу", а то улетала моментом, временами :-) В чилле тоже качественная атмосфера витала!!! Были, правда, неприятные моменты, типа "боксерских поединков" на танцполе или в выкриков в чилле типа "уберите эти квадратики с экрана" и тд. но , как уже говорили, эти неприятности затмивались той музыкой, от которой было просто супер и без всяких там "допингов". Правда Представительнец Прекрасного пола было маловато :-( Хотя мне лично очень понравилась девушка в белом (низ и верх). Красиво двигалась :-) Стоило на ней задержать взгляд, как в тебе пробуждалось все твое мужкое естество, во!!!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Acid Sonic
Hurricane Team


Зарегистрирован: 07.02.2003
Сообщения: 2465
Откуда: MDA - Печерское отделение.
Репутация: 84.4
голосов: 16

СообщениеДобавлено: Пн Фев 09, 2004 7:42 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дякую. Паті пройшло чудово.
Великий респект усім DJ-ям та організаторам.


ps:рыбки в чилле - мегарулез. ;)
_________________
Magic.Dance.Association.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
goa_wert
Chillimanjaro


Зарегистрирован: 05.02.2003
Сообщения: 2473
Откуда: Kiev-Troja
Репутация: 264.6
голосов: 20

СообщениеДобавлено: Пн Фев 09, 2004 10:47 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Официантка тоже прикольно под утро колбасилась
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
defi_x



Зарегистрирован: 25.01.2004
Сообщения: 78
Откуда: Zimbabwe
Репутация: 40.5

СообщениеДобавлено: Вт Фев 10, 2004 1:17 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

официантка еще та...
на трансэкспрессе, помню, принесет заказ, поколбасится 20 минут и опять за работу :)

бармен тоже интересный.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Liinad
Saikozaurus


Зарегистрирован: 27.12.2003
Сообщения: 1886
Откуда: Из мамы
Репутация: 92.5
голосов: 59

СообщениеДобавлено: Вт Фев 10, 2004 8:57 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Вечерина понравилась. Особенно атмосфера транса была ощутима в чилл-ауте. Рад был со всеми познакомиться. Респект Натиксу и Орбалу за музыку в чилл-ауте!
_________________
http://soundcloud.com/saikozaurus
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Alienatix
psyshine.org.ua


Зарегистрирован: 05.02.2003
Сообщения: 5563
Откуда: Kyiv, Ukraine
Репутация: 145.1
голосов: 66

СообщениеДобавлено: Чт Фев 12, 2004 1:34 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Дякую всім діджеям і організаторам, мені теж сподобалося ;) Зібралася переважна кількість правильних людей, а це вже не могло не вплинути на вечірку. Люди, що пиячили в чілі і просили прибрати квадратики, - це не через брак фейсконтролю. Я намагався стояти на вході, і навіть сумісно з охороною відправив декілька зовсім неадекватних осіб, але приходилося час від часу змінювати свої координати в просторі, тому, як виявилося потім, без флаєрів до клубу потрапило 10 чол. Ті ж, про кого ви говорите - це переважно люди, яки пройшли за гостьовим списком від клубу - вони мають відношення до спонсорства, а отже ніхто не був взмозі їх не пустити. Лишається лише вибачити їм і не перейматися (принаймні я так робив, коли підходили з рекомендаціями щодо музики або з проханням пограти - я лагідно посміхався і казав, що все ще попереду :))

В цьому і сусідньому топіку згадуються якісь "боксерські поєдинки" та бійки - я зовсім не розумію про що йдеться. Все було мирно і спокійно, якщо б і був якийсь конфлікт, про це б неодмінно знала і адміністрація і організатори. Будь ласка, поясніть, що поганого трапилося і з ким на нашій вечірці.

Щодо світлотехніки - Lorenzo в топіку генетичне пробудження або Раla Tribe в Утопии дуже чітко і правильно пояснив нашу позицію, за що йому велика подяка. Це не хауз і не діско, не можна ліпити все в купу лише тому, що така можливість є. Танцпол в Утопії взагалі занадто освітлений флюрою, ми навіть не полінувалися відключити від живлення лампи центрального кола, але все одно як на мене було не досить темно, як має бути на трансі.

Діджеї дійсно порадували, хотілося б почути ваші думки про сет кожного, хто грав.

Трохи сумно, що ніхто не розгадав досить прозору, на мою думку, назву вечірки, хоча спроби були (кмітливий Lorenzo і тут відмітився :))
Для решти - невеликий екскурс в літературу. Якщо для вас транс - це трохи більше, ніж музика, а психоделічна культура - не пусті слова, раджу поцікавитися творчістю Олдоса Гакслі(Aldous Huxley). Прочитавши його роман "Острів" (Island), ви дізнаєтеся про невеличку державу Пала, в якій щасливе суспільство живе за своїми ідеальними законами, де всі займаються своєю улюбленою справою, де дітей змалку вчать відкривати свій внутрішній світ, де панує справедливість
і гармонія, але все це - не без допомоги деяких органічних речовин. Прочитавши цей роман, ви зрозумієте, що це справжня утопія, - ось вам і прозорий зв'язок із назвою клубу. А трайб - тут коментарі зайві, бо танці великої кількості людей під ритмічну музику - це прадавній ритуал майже кожного племені, і ніяка надурбаністичність не зможе повністю задушити в нас ту глибоку генетичну пам'ять, яку ми й дали змогу вам в собі пробудити. І не знаю, як там ваша пам'ять, а от маска, що висіла за dj-єм - символ нашої вечірки, пробудилася і зарядилася надзвичайно чи то ультрафіолетовим світлом, чи то нашою колективною енергією, - принаймні вона стоїть зараз в мене вдома і два дні поспіль після паті ледь помітно світилася в темряві. Не виключено, що тепер вона володіє цілющими властивостями, а значить в нас вистачить сил і здоров'я, щоб порадувати вас ще не одною гарною вечіркою! ;)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Cyber_Atlant



Зарегистрирован: 03.06.2003
Сообщения: 368
Откуда: Киев (если честно Марс)
Репутация: 92.5

СообщениеДобавлено: Чт Фев 12, 2004 5:34 pm    Заголовок сообщения: Драки... Ответить с цитатой

Что касается драк, то их действительно небыло. Все было тихо. просто мне не совсем нравится, когда рядом с тобой танцуют парни (поведение которых трудно как-то квалифицировать однозначно) и типа устраивают между собой короткие "боксерские поединки". Так и тебе в ухо дать могут, случайно, непонятно же, что у них в голове творится. Вот уже и негативные эмоции возникают. Хотя это только мое мнение, может другие на это внимание не обращают. Может это я такой впечатлительный :-(
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов PsyShine -> Psy trance / Chillout Parties in Ukraine Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6  След.
Страница 5 из 6

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах