ПравилаПравила   FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы  Репутация пользователейРепутация  ПрофильПрофиль  Напоминание пароляЗабыли пароль?   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения    РегистрацияРегистрация  ВходВход

"Дендра" open air (Psyshine, 22.05.2004)
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов PsyShine -> Psy trance / Chillout Parties in Ukraine
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
othervoice 8)
Гость






СообщениеДобавлено: Ср Май 26, 2004 3:50 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

To Acid Sonic ::::

Ti prav
Вернуться к началу
Psyco Zaika



Зарегистрирован: 26.02.2004
Сообщения: 24
Откуда: Tel-Aviv
Репутация: 96.8

СообщениеДобавлено: Ср Май 26, 2004 3:52 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

2Masha писал(а):
Не успела я написать свой отзыв, как все уже по чуть-чуть высказали всё, что я хотела сказать. :) Добавлю только, что я просто влюбилась в Психо-Зайку и даже почти поняла, почему он взял себе такой странный ник-нейм. Приезжайте еще! ;)))


Спасибо! Если позовете - приеду конечно! :)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Othervoice 8)
Гость






СообщениеДобавлено: Ср Май 26, 2004 4:00 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Da # kstati # ochen hotel kak#nibut poobschatsa s Psyco Zaikaiy po plotnee.
Mne kachetsa shto tam nahoditsa na mnogo bolshe vsevo chem kajetsa na perviy vzglad 8)
(v horoshem ponimanii vsevo)
Вернуться к началу
Prosto



Зарегистрирован: 11.06.2003
Сообщения: 49

Репутация: 73.5

СообщениеДобавлено: Ср Май 26, 2004 4:17 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Othervoice 8) писал(а):
To Prosto :::

6:00 do 7:00 po#moemu igral Othervoice 8)


Красиво играл...
ОЧЕНЬ КРАСИВО ИГРАЛ!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Гость







СообщениеДобавлено: Ср Май 26, 2004 4:33 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Народ фотки скоро будут, мы отсняли целую пленку....как оцифрум кинем )))
Вернуться к началу
nosfer1976



Зарегистрирован: 08.04.2004
Сообщения: 4
Откуда: Москва
Репутация: 30.9

СообщениеДобавлено: Ср Май 26, 2004 4:36 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Anonymous писал(а):
Народ фотки скоро будут, мы отсняли целую пленку....как оцифрум кинем )))


Млина забыл зарегится...куда фотки то выкладывать?

Да и еще...у вас в Киеве девушки в 1000000000 раз красивее и прекраснее чем в Москве!!!
_________________
Ну что ж, значит так и должно быть
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
псои
Гость






СообщениеДобавлено: Ср Май 26, 2004 4:40 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ну а кто ж сомневался :)))
Вернуться к началу
chirik



Зарегистрирован: 31.10.2003
Сообщения: 964
Откуда: Kyiv
Репутация: 75.8
голосов: 17

СообщениеДобавлено: Ср Май 26, 2004 7:17 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Да вечеринка удалась на все сто процентов =)). Всё было отлично и музыка и организация и звука было достаточно, только ламп действительно было маловато :(((
Спасибо всем тем кто взял с собой кариматы и ещё большое спасибо Шуриману за чудодейственный чай с утра ;).
И оказывается в двух минутах ходьбы от опена был трамвай =)). Было интерестно посмотреть на реакцию людей которые ехали утром в трамвае, когда заломилось куча ярких людей =))

ЗЫ : когда фотки будут????
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
гриша_шанти
Гость






СообщениеДобавлено: Ср Май 26, 2004 8:45 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

chirik, фотки будут )) некоторые из них уже там, где им положено быть, т.е. у Ната)
Вернуться к началу
L-pro



Зарегистрирован: 18.12.2003
Сообщения: 313
Откуда: город снов
Репутация: 40.5

СообщениеДобавлено: Чт Май 27, 2004 4:49 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Все по порядку, хотя и с небольшим запозданием.
Вечеринку на которую хотел попасть несколько недель, Я наконец таки попал !!!
Дорога, граница, жара днем, ночной дождь, усталость после марафонского забега по Киевским достопримечательностям…
Вечером на маленьком закрытом автовокзале сборы, первоначально немного нервничаем,
в дальнейшем все стандартно, похоже на определенную конспирацию людей движимых одной идеей )))
На мини автобусе проникаем в лес и прибываем на эту сказочную поляну…
место, лучше которого и быть не могло, все грамотно расставлено и сделано…
Костер, полотна, полог, и вокруг лес…
Первые треки разрывают тишину
Музыка…, звездное небо легло на землю…, растворяемся в сказке ~
Порадовало не очень:
1) Люди почему-то не улыбаются когда танцуют, каменные выражения лиц немного настораживают
2) Мало людей во флюрной одежде (((
3) Много пьяного народу, много пьющих напитки крепче пива, видел как парню стало плохо, алкотранс в прогрессе (((
Очень порадовало:
1) А-Т-М-О-С-Ф-Е-Р-А !!!!!
1) Грамотное место, очень красиво, особенно закате и рассвете
2) Люди, все друг друга знают ( ну или почти все ), это радует и похоже на уютный закрытый приват
3) Сет Orbala не просто порадовал, он просто вскрыл и разорвал на атомы )) Такой плотный, насыщенный и замороченный саунд – этот сет был лучшим за этот ночь ИМХО
4) Ночной лес, это что-то, даже при дожде. Несколько часов прогулял по ночному лесу, выходя на звук, полюбоваться зрелищем и принимать в нем участие.
5) Как таковое отсутствие амфороботов, что порадовало.
А также отсутствие подростков в стиле «японский киберпанк» с закатанными штанами и полосатыми гольфами.

Мне очень и очень понравилось, Спасибо Натиксу и всем организаторам, а также всем кто там был и делал атмосферу этого праздника.

Я точно знаю, что буду ездить периодически в Киев на вечеринки )))
_________________
...все так как должно быть...
Бог (с)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
ali



Зарегистрирован: 05.02.2003
Сообщения: 166
Откуда: Киев
Репутация: 55.4

СообщениеДобавлено: Чт Май 27, 2004 5:44 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Да ничего вроде повеселились и подурачились
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Shooter



Зарегистрирован: 05.02.2003
Сообщения: 182
Откуда: Киев
Репутация: 82.9

СообщениеДобавлено: Чт Май 27, 2004 7:47 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Мне лично не понравилось, исключение 6:00-7:15...
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Alienatix
psyshine.org.ua


Зарегистрирован: 05.02.2003
Сообщения: 5563
Откуда: Kyiv, Ukraine
Репутация: 145.1
голосов: 66

СообщениеДобавлено: Пт Май 28, 2004 12:31 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ось і я вже тут, вибачте за запізнення, надто завантажений у всіх відношеннях цими днями.

Давненько тут не було такої жвавої активності! :) Здається вечірка сколихнула щось особливе в нашому повсякденному бутті. Не знаю, чи можна назвати це святом, але те, що це було дійство - сумнівів немає.

Ось тут дуже багато людей дякують організаторам за вечірку, за музику, за атмосферу... Я ж від імені всієї нашої команди хочу перш за все подякувати ВАМ - переважній більшості тих чудових людей, яких не зупинили жодні обставини, яких не засмутила погана погода, які зібралися в лісі тієї ночі і надали вечірці можливість відбутися найкращим чином. Організатори лише зробили все можливе, щоб влаштувати сприятливі передумови для класної вечірки, діджеї намагалися захопити вас музикою, але ніхто, НІХТО, КРІМ ВАС не зміг би перетворити цю ніч на справжню подію. Тому ще раз хочу подякувати всім, хто був на "Дендрі" - признаюся, така кількість людей була для нас просто приємною несподіванкою, тому впродовж всієї вечірки ми намагалися зробити все можливе за для того, щоб ніхто не пожалкував, що не залишився вдома.

МОЛОДЦІ!

Я уважно перечитав усі ваші відгуки і дуже радий, що переважній більшості опен дуже сподобався. Разом з тим, я мушу визнати, що нам не вдалося зробити те, що ми хотіли. Вірніше - вдалося не в повній мірі :)

Багато чому перешкодила погода. Наприклад, було обіцяно

Цитата:
з 21:00 до 22:00 на вас чекає виступ наживо музикантів, які наповнять простори лісу незбагненними звуками із світу прадавньої ведичної музики.


Саме через погоду виступ довелося відмінити. Коли музиканти були на місті, вже звучав транс і люди починали зігріватися танцями. Дощ становив загрозу для чутливих музичних інструментів, крім того, самі крішнаїти зрозуміли (особлива повага їм), що не варто переривати людей, які вже танцюють під транс. Тому вони залишили нас, і віддали свої смачні самоси (судячи з попиту, вони вам сподобалися :)) в бар.

Бар цього разу теж був неідеальний, знову ж таки, ніхто не сподівався на таку кількість людей і великий попит на прохолоджувальні напої. Просто не розрахували.

Погода змусила і мене відмовитися від чілового сету напочатку, оскільки заходу Сонця все одно не було видно, музика готувалася досить медитативна, і в цьому разі всі б остаточно замерзли, а це не входило до наших спільних інтересів.

Те саме з навісом. Ніхто не сподівався, що 90 кв.м. плівки не вистачить.

Щодо діджеїв. Ще ніколи в нас не було такої проблеми з лайнапом. Одночасно захворіли dj Sen-Sor і dj Lezz, сети яких принаймні я дуже хотів би почути. Через це прийшлося перебудувати лайнап, а відповідно і час вже в процесі вечірки, а оскільки всіх участників зібрати разом було просто неможливо, трапилися деякі непорозуміння.
Моє особисте враження: кожен діджей грав свій власний сет, по-своєму цікавий, але цілісної музичної картини від вечірки, коли кожний діджей доповнює інших, в мене не склалося. Спочатку думав, що це через те, що я не мав змоги перебувати постійно на танцполі через купу організаційних питань, які треба було розрулювати, але почитавши ваші відгуки, переконався в правдивості свого відчуття. Вважаю, не слід винити в цьому діджеїв (але їм би не завадило на майбутнє хоча б слухати сети тих, хто грає попереду), це більше організаційний недолік, через який багато хто грав не у свій час.

Дуже засмутили генератори. Зауважу, що це не ті апарати, які ми замовляли, але за день до вечірки сталася прикра помилка з боку фірми-орендатора (це окрема історія), тому в нас не було інших варіантів. Вже в процесі вечірки виявилося, що заправляти паливо в них в процесі роботи просто неможливо (могло б статися дуже небажане fire show, ми не могли ризикувати життям людей), тому ці короткочасні перериви на заправку - вимушена дія, хоча вона й не додавала гарних відчуттів.

Охорона. Жодних вказівок щодо збору грошей за парковку охоронцям ніхто не давав. Це їх власна імпровізація, за яку ми просимо вибачення. Охоронцям взагалі не доручався збір грошей, тому якщо хтось хтось став жертвою цього "розіграшу" - зв'яжіться зі мною, обіцяю розібратися.

Щодо відсутності повномасштабного освітлення, малої кількості вогнищ і чаю - це вже кумедно :) Піпли, ми неодноразово попереджували, щоб ви самі подбали про себе, взяли все необхідне. Розпалити інше вогнище, коли одне вже горить - не проблема, було б бажання, але інтузіазму я не спостерігав :) Сподіваюсь, наступного разу ви зможете дати собі раду без нашого піклування.

Цитата:
Ну и конечно же хочетцца выразить ФЕ по поводу нашева свинства! Люди, бля, вы чё не видели, што после себя на той несчастной полянке оставили???!!! Да как так можно?...Раздуплитесь, неужели так тяжело скидывать мусор не под себя, а в специальные места...непонятно мне это все :(((((


Пакети для сміття можна було безкоштовно взяти в барі, але мало хто про це знав, в процесі вечірки роздавати їх вже було недоречно. В результаті - жахлива картина ранком :(((( Власне такий стан речей мене дуже пригнічує. З одного боку начебто всі свідомі культурні люди, з іншого, вибачте, - натуральні свині. Добре віддячили мальовничій галявині :( Я не знаю, що з цим можна зробити і як пояснити людям...
Нам нічого не лишилося, як вранці власноруч зібрати все сміття в пакети і винести його. Тому не журіться, галявина після нас виглядає досить чистою, можете поїхати і переконатися.

До мене вже пролунало не одне питаннячко, схоже на це

Цитата:
А на когда планируется следующая Дендра. Нужно ж дровами запастись, кариматами и т.д., а то поехал, а кроме как на пеньке мест для отдыха ваще не нашел... ;))

а заодно проведу рекламную компанию среду друзей из друих городов! ;))


А ось вам і відповідь:

Цитата:
многие из тех кто там находился тупо гордились тем, что они прошли на пати бесплатно, что впринципе легко было сделать, но а смысл? Организаторы постарались доставить над радость (и главное это у них получилось!!), а многие получается их тупо при этом кидают на деньги, незаплатив мизерную цену за это вселенское счастье пребывать на таком празднике жизни...


Додати з цього приводу нічого. З усіх присутніх на вечірці за вхід заплатило навіть менше половини. Чомусь і досі багато хто думає, що влаштування вечірки не потребує жодних витрат, що той високоякісний звук, від якого всі були в захваті, просто виріс в лісі сам по собі. Відкрию вам велику тайну - за кожного "шаровика" ми заплатили із своєї власної кишені, грішми, заробленими аж ніяк не на трансі, а власною працею. Я не згадую тут весь вільний час, витрачений на організацію впродовж більше 6-ти тижнів, нерви, намагання і величезну відповідальність, яку ми на себе взяли - ми робимо це за власною волею і не за гроші. Ми працюємо, вчимося, збираємо кошти і вкладаємо їх у вечірку, сподіваючись, що все це принесе величезне задоволення і дасть змогу рухатись далі. Але, здається, не цього разу.
Вечірка принесла збитки, які не компенсувалися навіть нашим плюсом з останньої паті в Утопії. Вибачте, але ми не на стільки заможні :(

Отож, не можу нічого сказати з приводу "наступної дендри". Відпрацюємо мінус, можливо зробимо невеличкий приват на природі тільки для себе і людей, які завжди нас підтримують. А далі - подивимось.

Можу сказати, що це був наш перший open air і як на мене, все пройшло досить "на рівні".

Сподіваюсь, що ніхто не захворів.

Ще раз дякую всім, хто приймав участь в організації, допомагав, підтримував, критикував, радив, заспокоював, підштовхував, всім, хто зробив цю ДЕНДРУ!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
tezis



Зарегистрирован: 28.05.2004
Сообщения: 765
Откуда: 127.0.0.1 ;)
Репутация: 24.5

СообщениеДобавлено: Пт Май 28, 2004 9:30 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Люди а мона получить музычку с вечерины ? к сожалению я надолбался так что очччеееень плохо помню свое присутсвие в тот момент временне именно в этой реальности и что тут происходило :) , поэтому о музыке которая была ночью ничего не помню , но верю что было классно :) ! а вот то что было с утра (ыыы попустило немного :))) розорвало в клочья: Artik & Psycozaika. Ещё на работе скачал единственный его сет который доступен на trance.ru. может кто знает где взять ещо ? :))) музыка сделал своё когда с утра когда все подустали и было видно кто удолбаный а кто нет ... накрутило настолько классно что многие пошли попрыгать :) жаль, очень жаль, что многим с утра было лениво просто встать от костра ( возле которого я к сожалению :( (люди - супер!!!хотелось на танц пол (ыыы :D ) но см. выше :) ) ...с утра хотелось пройти по лесу :)) после пошёл именно НАСЛАДИТЬСЯ музычкой от Артика...загрыл глаза и мммммммм...... полетел :)) респект и тенкс :) огромный....

з.ы. что на счёт фоток?
_________________


people can fly!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Psyco Zaika



Зарегистрирован: 26.02.2004
Сообщения: 24
Откуда: Tel-Aviv
Репутация: 96.8

СообщениеДобавлено: Пт Май 28, 2004 10:16 am    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

- Слышь, Петро, як москали Шыву кличут?
- Як?
- Ш-и-ива!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов PsyShine -> Psy trance / Chillout Parties in Ukraine Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  След.
Страница 10 из 13

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах